Zarząd Expert
Zarząd Expert

Włodzimierz Karkoszka - Prezes Grupy Finansowej EXPERT Sp. z o.o.

Urodzony 23.12.1958r. Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Od września 1981r. do czerwca 2003r. pracownik Banku PKO BP S.A. Przez cały okres zatrudnienia w PKO BP związany z budową i nadzorem nad siecią agencji. Początkowo na stanowisku kontrolera agencji, poprzez funkcję kierownika zespołu nadzorującego sieć agencji PKO we Wrocławiu, po stanowisko eksperta ds. agencji w Oddziale Regionalnym we Wrocławiu odpowiedzialnego za rozwój agencji PKO BP S.A. na Dolnym Śląsku. Wielokrotnie powoływany do różnych zespołów tematycznych przez centralę PKO. Od czerwca 2003r. współwłaściciel i członek Zarządu GF Expert Sp. z o.o. Żonaty, dwójka dzieci.

 


 Elżbieta Zabożyńska - Wiceprezes Zarządu Grupy Finansowej    EXPERT Sp. z.o.o.

Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Praca w Poczcie Polskiej, ZUS a w latach 1989 - 2003 I Oddziału PKO BP we Wrocławiu. W PKO BP związana z rozwojem i nadzorem nad siecią agencji PKO, kierownik dwóch ekspozytur PKO BP. Od czerwca 2003r. współwłaściciel i członek Zarządu GF Expert  Sp. z o.o. Zamężna, dwoje dzieci.
 

 

 

 


 

Anna Nowacka - Członek Zarządu Grupy Finansowej EXPERT Sp. z o.o. - Dyrektor ds. Finansowych

Absolwentka Akademi Ekonomicznej we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w pionie finansowo - księgowym. Przez prawie 20 lat pracownik PKS we Wrocławiu m.in na stanowisku kierownika działu Finansowo-Księgowego. Od 1994r. praca w sektorze bankowym na stanowiskach: Głównego Księgowego w oddziale banku PBK, Dyrektora ds. Sprzedaży w oddziale banku BPH, Dyrektora działu Finansowo-Księgowego Banku Współpracy Europejskiej. Od 2009r. w Grupie Finansowej Expert Sp. z o.o. nadzoruje pracę działów: Księgowości, Przetwarzania Danych i Reklamacji. Zamężna, dwoje dzieci.